Granátové jablko

Produkty z granátového jablka

Granátové jablko se díky obsahu mnoha důležitých látek a tím spojenými léčivými účinky hojně využívá v kosmetických přípravcích jako jsou mýdla, šampony a kondicionéry, ale i v nejrůznějších nápojích.

Džus a koncentrovaná šťáva

Džus z granátových jablek obsahuje nejvyšší koncentraci antioxidačních látek, které účinně pomáhají čištění těla a působí jako prevence proti mnoha onemocněním.

Dozvědět se více

Grenadýna

Ovocný sirup s podílem šťávy z granýtových jablek používáný pro nejrůznější druhy nealkoholických ale zejména alkoholických míchaných nápojů.

Dozvědět se více

Víno z granátových jablek

Alkoholický nápoj z granátových jablek s jemným nádechem oříšků - vlašských, burských a lískových. Víno je nasládlé, husté konzistence, s "dlouhou" chutí. Pije se velmi lehko, samostatně, bez dalšich ingrediencí nebo příloh.

Dozvědět se více

Likér z granátových jablek

Likér je vyroben ze 100% koncentrátu z granátového jablka, kvalitní vodky a tequily.

Dozvědět se více

Omáčka z granátových jablek

Originální dochucování pokrmů je odjakživa charekteristickým znakem východní kuchyně. Jedním z nepřeberné škály, avšak velice charateristickým, je koření na bázi omáčky z granátového jablka, tzv. narsharab.

Dozvědět se více

Olej ze semínek granátových jablek

Olej ze semínek granátového jablka je bledě hnědé barvy s charakteristickou vůní granátových jablek, nakyslo hořkosladné chuti. Olej je zcela zbaven cholesterinu, je bohatý na nenasycené mastné kyseliny.

Dozvědět se více
©2008 GranatoveJablko.cz
Vytvořilo: OLIVA Webdesign Studio